Kategoria: Operátor výroby

V spoločnosti Neways bude vaša práca zaujímavá a plná výziev

Veríme, že v boji s každodennými výzvami dokážeme dosiahnuť tie najlepšie výkony. U nás na vás čaká práca v tíme, kde bude vaše úsilie ocenené. Ponúkame vám rozmanitú prácu, kde sa navzájom podporujeme a spoločne dosahujeme naše ciele.

Zmeňme spolu svet

U nás ste súčasťou spoločnosti, ktorá pomáha robiť svet zdravším, udržateľnejším a všestranne lepším. Tvoríme technológie meniace život k lepšiemu. Ponúkame vám rozmanitú prácu, v ktorej sa neustále zdokonaľujete a učíte nové zručnosti.

Nájdite spôsob, ako zapôsobiť

V Neways budete súčasťou tímu, ktorý chce zlepšiť životy ľudí a zároveň pracovať s radosťou. Ste pripravení zistiť, ktorá práca vám najviac vyhovuje? Pozrite si naše voľné pracovné miesta a pridajte sa k nám.

Technológie a inovácie bez hraníc

Neways zamestnáva viac ako 3 000 profesionálov z celého sveta. Naša vášeň pre technológie a inovácie nepozná hranice. Ako medzinárodný partner pre technologické inovácie, máme výrobné i nevýrobné priestory po celom svete. To prispieva k silnej rozmanitosti ľudí, ich zázemí a zručností. Ale aj nekonečné kariérne príležitosti v high-tech prostredí. Ste zvedaví? Objavte naše voľné pracovné pozície a nájdite si novú prácu v oblasti technológií.

Otázky týkajúce sa žiadostí o zamestnanie

Máte otázky týkajúce sa pracovných príležitostí v spoločnosti Neways? Prečítajte si najčastejšie kladené otázky a staňte sa súčasťou tímu Neways.

Loading