Kategória: Technológ

Prijímajte každodenné výzvy s Neways

V spoločnosti Neways každodenne čelíte novým výzvam. Veríme, že najlepšie výkony podávate vtedy, ak pracujete s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, s ktorými tvoríte budúcnosť ako tím. Práve u nás sa neustále učíte nové technológie. Preto Vám ponúkame prácu plnú výziev, v ktorej môžete rásť profesijne, ale i osobnostne. Ponúkame rozmanitosť a vzájomnú podporu.

Zmeňme spolu svet

Vaše zručnosti sú nevyhnutné pre výrobu elektroniky, ktorá mení život. V spoločnosti Neways máte prácu plnú výziev, kde každý deň spoznávate nové technológie. U nás ste súčasťou organizácie, ktorá pomáha robiť náš svet zdravším, udržateľnejším a všestranne lepším. Tvoríme technológie, ktoré menia život tak, aby sme veci zlepšovali a ponúkame Vám prácu, kde rastiete osobnostne a profesijne a ovplyvňujete budúcnosť spoločne so svojim tímom.

Nájdite spôsob, ako zapôsobiť

V Neways budete súčasťou tímu motivovaných a talentovaných ľudí, ktorí chcú zlepšiť životy iných a zároveň pracovať s radosťou. Ste pripravení zistiť, ktorá pozícia Vám najviac vyhovuje? Pozrite si naše voľné pracovné pozície a staňte sa súčasťou nášho tímu šampiónov v riešení problémov.

Technológie a inovácie bez hraníc

Neways zamestnáva viac ako 3 000 profesionálov z celého sveta. Naša vášeň pre technológie a inovácie nepozná hranice. Ako medzinárodný partner pre technologické inovácie, máme výrobné i nevýrobné priestory po celom svete. To prispieva k silnej rozmanitosti ľudí, ich zázemí a zručností. Ale aj nekonečné kariérne príležitosti v podporujúcom high-tech pracovnom prostredí. Ste zvedaví? Preskúmajte naše voľné pracovné miesta a nájdite si novú prácu v oblasti technológií.

Otázky týkajúce sa žiadostí o zamestnanie

Máte otázky týkajúce sa procesu uchádzania sa o zamestnanie alebo pracovných príležitostí v spoločnosti Neways? Prečítajte si najčastejšie kladené otázky a staňte sa súčasťou tímu Neways.

Loading