Pracovať na Neways

Objavte s nami technológie, ktoré menia život

Denne spolu s našimi technologickými partnermi riešime nové výzvy. Posúvame hranice elektroniky, vyvíjame a tvoríme technické riešenia na vysokej úrovni, ktoré ľuďom zmenia život. Tieto inovácie by nemohli existovať bez našich šikovných a tvorivých zamestnancov. Ponúkame im inšpiratívne pracovné prostredie, kde môžu rásť a objavovať nové technologické obzory, ktoré skutočne ovplyvňujú svet okolo nás.

Technológ

Nájdite si prácu ako technológ v spoločnosti Neways.

Operátor výroby

Nájdite si prácu ako operátor výroby v spoločnosti Neways.

Otázky týkajúce sa žiadostí o zamestnanie

Máte otázky týkajúce sa procesu uchádzania sa o zamestnanie alebo pracovných príležitostí v spoločnosti Neways? Prečítajte si najčastejšie kladené otázky a staňte sa súčasťou tímu Neways.

O spoločnosti Neways Slovakia

Neways Slovakia je skúseným dodávateľom elektrotechnických služieb na medzinárodnom trhu. Ako súčasť spoločnosti Neways Electronics zohrávame významnú úlohu vo fáze vývoja elektroniky, ktorá nadstavuje  trendy týkajúce sa globálnej udržateľnosti rozvoja. Neways Slovakia tvorí skúsený a silný tím s viac ako 500 zamestnancami. Sídlime v Novej Dubnici v dvoch moderných a exportne orientovaných výrobných prevádzkach, a pozostáva z dvoch divízií: Divízia montáže dosiek plošných spojov (PCB) a Divízia montáže káblov a kabinetov (CCA).

Divízia montáže dosiek plošných spojov

Výroba tejto divízie so zameraním na montáž dosiek plošných spojov a elektronických podzostáv je predovšetkým orientovaná na priemyselný, polovodičový a automobilový segment.

Divízia ponúka zmiešanú technológiu SMT/HMT – obojstranné viacvrstvové dosky plošných spojov so všetkými bežne dostupnými procesmi ako sú SMT, AOI, RÖNTGEN, laserové značenie, vlnové spájkovanie, selektívne spájkovanie, ručné spájkovanie, ICCT a FT testy. Naše procesy ponúkame v dvoch hlavných štandardoch: olovnatá a bezolovnatá elektronika. Naším hlavným štandardom kvality je Európska akceptačná norma montáže elektroniky IPC 610 s certifikovaným personálom.

Divízia káblov a kabinetov

Divízia káblov a kabinetov pozostáva z montáže káblových zväzkov a montáže kabinetov. Naše Clean Room priestory s ISO 7 klasifikáciou a špeciálnym priestorom úrovne 2 (Grade 2) poskytujú čisté prostredie pre dodržiavanie vysokej úrovne štandardov čistoty polovodičových a zdravotníckych výrobkov.

Obe výrobné skupiny sú dobre integrované a poskytujú výstup high-tech káblov, káblových zväzkov a rôznych špeciálnych riešení konektivity, ktoré sú ďalej integrované do riadiacich jednotiek a kabinetov. Okrem certifikátov ISO, ktoré sú platné pre celú spoločnosť Neways Slovakia, je divízia káblov a kabinetov tiež certifikovanou výrobnou prevádzkou podľa požiadaviek noriem UL, CSA a VDE-VG 96927-2.

Pozrite si nové pracovné miesta

Vytváranie pokročilých technológií, ktoré ovplyvňujú celý svet

Neways zamestnáva viac ako 3 000 profesionálov z celého sveta. Naša vášeň pre technológie a inovácie nepozná hranice. Ako medzinárodný partner pre technologické inovácie, máme výrobné i nevýrobné priestory po celom svete. To prispieva k silnej rozmanitosti ľudí, ich zázemí a zručností. Ale aj poskytuje nekonečné kariérne príležitosti v high-tech pracovnom prostredí, ktoré podporujú osobný rast. Zaujali sme Vás? Pozrite si naše voľné pracovné pozície a nájdite si prácu v oblasti nových technológií.

Otázky týkajúce sa žiadostí o zamestnanie

Máte otázky týkajúce sa procesu uchádzania sa o zamestnanie alebo pracovných príležitostí v spoločnosti Neways? Prečítajte si najčastejšie kladené otázky a staňte sa súčasťou tímu Neways.

1969
Rok založenia
3000
Celkový počet zamestnancov
80
Národnosti
12
Lokality
O spoločnosti Neways Slovakia
Loading